Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Tylko ptaki!
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2009-04-07 12:09
   Witam szanowne ptaszydła! ;D
Wyobraźcie sobie,bociana,który próbuje was zabić wzrokiem,albo myszołowa(dorosłego,silnego ptaka)który robi słodkie oczka żeby dać mu ciacho.Nie ma takich,prawda?No a o co chodzi z tą przenośnią,pewnie nie wiecie?No więc wyjaśniam:
chodzi o to,że ostatnio jak poszłam na "ptasie polowanie" żeby poobserwować i po fotografować ptaki,zobaczyłam bardzo wiele śmiesznych scenek.Wiosna jak byk!-pomyślałam.Zauważyłam ten fakt,dopiero patrząc dokładnie na-i tu zdziwienie-sikorki i na sójki.Sikorki bogatki wyglądały jak jedna kulka,ponieważ w parach łapały się dziobkami za ogonki i robiły takie akrobacje,jakby się biły.
Sójki zaś,robiły takie ósemki wielkie i popisowe,iż zdawało się,że zaraz walną w ziemię.Ptaki po prostu szaleją!Zachęcam do takich "ptasich połowów" bo można nie tylko się pośmiać,ale i zachwycić.Jedna jedyną tylko wadą tego "Ptasiego festiwalu Wiosny",jest ich nadpobudliwość w sensie wstawania i wrzeszczenia nie koniecznie ładnie,o 4:00 rano,a kładzenia się spać nieco po 19:00.Ale co tam!Trudno.Nie zawsze można myśleć tylko o sobie,a poza tym one przecież nie śpiewają ludziom na złość.
  A na razie to tyle,bo i tak się rozpisałam.Do zobaczenia w komentarzach! xD
 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP