Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
FygenBlog
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Co nowego?
 
 
~ Fygenfugn    |    dodano: 2011-11-15 21:00    |    ostatnia zmiana: 2011-11-15 22:05

Witajcie!

Dawno nie pisałem na blogu, więc postanowiłem nadrobić zaległości :D.

Jakiś czas temu byłem z kolegą na boisku koło szkoły. Zauważyliśmy jakiegos martwego ptaka. Na poczatku nie wiedziałem co to, ale po jakimś czasie zauważyłem cechy charakterystyczne dla wodnika. Bardzo się zdziwiłem. Leżał on koło ściany szkoły. Jak sądzicie skąd on mógł się tam wziąć? Rozważyłem opcję rozbicia się o tą właśnie ścianę podczas przelotów, ale koło niego leżało dużo jego piór w stosunkowo dużej odległości od niego. Jeżeli kogoś interesują jego zdjęcia dokumentacyjne, mogę je wrzucić :P.

Następnym dziwnym wydarzeniem ornitolognicznym było pojawienie się uszatki na na brzozie pod moim oknem. Nie mam pojęcia skąd ona się wzięła, bo niedaleko jest jedynie kilka stawów i mały las, gdzie nigdy nie widziałem uszatki ani nie słyszałem o jej występowaniu w tamtym rejonie. Siedziała na tej samej gałęzi cały dzień, lecz następnego ranka już jej nie było :(.

To by było na tyle. Wkrótce postaram się zamieścić tegoroczną listę gatunkową. W tym problem, że miałem problemy z komputerem na którym ją zapisałem. Danych z dysku nie udało się odzyskać. Tylko część zdjęć zapisanych na przenośnym dysku przetrwała :(.

Pozdrawiam

Fygenfugn


 
 
Komentarze ( 6 )
 
 
kajko
kruk
punkty: 6772
* * * * *
 
dodano: 2011-11-16 15:04
Ja proszę o wrzucenie zdjęcia, bo jestem ciekawy jak to wyglądało.
 
 
janek
bielik
punkty: 21958
* * * * * * *
 
dodano: 2011-11-16 18:32
Ja też jestem zainteresowany zdjęciami. Obstawiam drapieżnika, albo mimo wszystko rozbicie się.
 
 
olek
łabędź
punkty: 10006
* * * * * *
 
dodano: 2011-11-16 21:32
A ja analizując powiem tak: rozbić się rozbił, a już martwego jakiś drapol czapnął... Myślicie, że przepuściłby taką okazję !? :D Ale fotki Bartek wstaw to zobaczymy z Jankiem i Kajkiem :) I współczuję straty fotek, miałem to samo i straciłem super sesje plichy siwej i kowalika :(
Pozdr, Olek
 
 
kapturka99
żuraw
punkty: 4056
* * * *
 
dodano: 2011-11-19 09:38
P rosiłbym o te zdjęcia
 
 
wik182
żuraw
punkty: 3638
* * * *
 
dodano: 2011-11-19 10:37
A mi się od kilku dni śni, że robię zdjęcia ptakom i to całkiem ładne. Na początku za bardzo nie wierzyłam, no bo przecież na fotografiach było widać gatunki jakie już odleciały, np. jaskółki. ;) Ale dzisiaj śniło mi się, że zrobiłam tylko kilka zdjęć dzwońców i sikor ucztujących w moim karmniku. Wstaję rano i idę obejrzeć je w aparacie... a tu zawiedzenie. ;(
 
 
grzes
żuraw
punkty: 3836
* * * *
 
dodano: 2012-02-14 18:44
Ja też prosze żebyś wrzucił te zdj ęcia.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Młoda ...
Czarny..
Świstunka
Pokląskw ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP