Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
"Nie można przyrody zwyciężyć inaczej niż przez to, że się jej słucha.''-Francis Bacon
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Nareszcie wiosna
 
 
~ DoXxil    |    dodano: 2013-04-12 19:45
Tak, tak będę kolejna osobą, która wygłosi swą radość na temat przybycia wiosny, Ale czemu się tu dziwić? W końcu zima też jest fajną porą roku, ale nie przez 5 miesięcy.
Klasa IIIB już nie śpiewa na muzyce i od razu widać poprawę w pogodzie, no i mamy winnego XD
Jak to Kawka napisała, czuć już zapach wiosny, toteż ciągle mam przy sobie zapas chusteczek. Ale dla cowieczornego, darmowego, ptasiego koncertu zniosę nawet to.
bociany już na dobre się u nas zadomowiły, bo od poniedziałku dzielnie pilnują gniazda i co chwila przynoszą nowe gałązki. Co prawda we wtorek, kiedy to nagle rano zaczął sypać śnieg, zachwycone nie były. Ich postawa jak wszystkich innych zdawała się mówić ,,Ej, no bez jaj,,.
Pragnę też życzyć wszystkim trzecioklasistom pomyślnie napisanych tekstów(czy tylko ja odnoszę wrażenie, że ten kwiecień coś za szybko nadszedł?), maturzystom(jeśli tu jacyś są udanych matur, co prawda trochę za wcześnie, ale nie wiem jak z tym moim wejściem na Juniora będzie później. No i oczywiście, żeby wszystko się wyrównało teraz wypada napisać życzenia spóźnione, a wiec dobrych wyników naszym szóstoklasistom!
Zachęcam oczywiście to wpisywania swoich obserwacji na Spring Alive. Już nie mogę doczekać się pierwszych, tegorocznych dymówek, jerzyków czy kukułek :)
Kawko, życzę żeby ten śnieg szybko u ciebie stopniał :)
Pozdrawiam wszystkich,
DoXxil
 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11697
* * * * * *
 
dodano: 2013-04-13 08:42
A dziękuję za życzenia, bo nareszcie schodzi. Już prawie osiągnęłam cel. Widać po wczorajszej wizycie Kawki na Orliku na wfie chłopaków, że puszczanie muzyki poprawia pogodę. :) Tak więc śpiewać może nie powinniśmy, ale słuchanie muzyki jak najbardziej wskazane. :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Dla tych ...
Aguja
Bielik ...
Z ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP