Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Blog Pójdźki z błędem w nicku
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Styczeń, szary styczeń
 
 
~ AthenaNoctua    |    dodano: 2016-01-26 20:32
  Powoli zaczynam wierzyć w staropolską mądrość ,,Jaki Nowy Rok, taki cały rok''. 1 stycznia obudziłam się przeziębiona, co nie przeszkodziło  w pójściu do kochanej (cha, cha) szkoły, po paru dniach . Ferie się rozpoczęły - bang! - grypa. Uhm, kocham to. Zwłaszcza to uczucie marnowanego czasu.

Ale od czego duże okno i chęci?

  Widziałam dziś pustułkę. W każdym razie tak mi się wydaje, pewna nie jestem. Sójki poleciały, więc myszołów i sroka powrócili do łask. 
Sikory są na mnie obrażone, bo zdjęłam i wywaliłam słoninę. Nie moja wina, że temperatura plusowa, a w dodatku z nawet przyjemnej dla oka kompozycji kulek, obwieszonych zewsząd kolorowymi ptaszkami, porobiły się kompromitujące, szarawe strzępy (co jednak i tak nie przeszkadzałoby kolorowym ptaszkom). 
Zimorodek dopiero teraz, bez liści, jest naprawdę dobrze widoczny wygląda jak klejnocik wśród szarej pluchy. Mniej więcej dwa razy dziennie pojawia się nad rzeczką, mam na to miejsce nawet niezły widok z okna.


  Ostatnimi czasy usiłuję tworzyć opowiadania i rysunki, oglądam pozycje z rankingu ,,60 filmów, które zawsze chciałam obejrzeć, a nie miałam czasu'' i czytam książki. Opowiadania są w przygotowaniu, jedno może tu zamieszczę, rysunki przedstawiają zdeformowane zwierzaki, filmy, jak to filmy - raz bez sensu, raz fajne. Tylko książki mnie nie zawodzą. Przynajmniej w większości...

 
 
Komentarze ( 3 )
 
 
modraszka09
żuraw
punkty: 3412
* * * *
 
dodano: 2016-01-26 20:52
Super, że zimorodek cię odwiedza... Ja nie mam takiego szczęścia. U mnie prawie nic. Widziałam jedynie kilka sikor w niedzielę - i koniec. :( 
 
 
Ptaszyna
łabędź
punkty: 8483
* * * * * *
 
dodano: 2016-01-27 18:16
O, już ferie u Ciebie? U mnie się zaczynają w tym tygodniu :).
 
 
AthenaNoctua
jaskółka
punkty: 1843
* * *
 
dodano: 2016-01-27 21:42
Tak, warmińsko-mazurskie załapało się na ten czas, gdy wszystko płynie. Nie żeby mi to robiło różnicę.
 Życzę ci, żeby przynajmniej drugi tydzień był biały, puchaty i zimowy. 

Modraszko - oj tam, oj tam. Sikory też ptaki i to bardzo ładne :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Co tak ...
Sowa-czy ...
Sowa ...
Jeżyk w ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP