Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Pośród ptaków
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Akcja karmnik 2
 
 
~ Antek_G    |    dodano: 2020-01-17 15:37

 

Po raz drugi (w tym sezonie) pojechałem na akcje karmnik i pierwszy raz z wujkiem. Bynajmniej więcej było obserwacji w terenie niż patrzenie na ptaki złapane. Kiedy jechałem na akcje spotkałem myszołowa i dzięcioła zielonego który się pięknie pokazał siadając na drzewie. Wielka szkoda że byłem wtedy w samochodzie i nie mogłem zrobić zdjęcia.:( Na akcji karmnik łapały się sikory ubogie, modraszki, bogatki oraz jeden dzwoniec. Raz podczas odłowów poszedłem się przejść na spuszczone stawy. Znalazły się tam trzy łabędzie krzykliwe które dzisiaj nie chciały chyba ode mnie odpuścić gdyż dosyć często je widywałem. Kiedy wracałem na akcje trafił się także mój pierwszy w tym roku bielik. Godzinę przed zakończeniem akcji karmnik pojechałem na pewien staw w Miliczu. Pojechałem tam z jednego powodu. Zaobserwowałem tam mojego pierwszego świstuna i hełmiatkę. Tym razem zaszczyciły mnie gągoły, krzyżówki  oraz świstuny. Na innych stawach obserwowałem łabędzie krzykliwe, krzyżówki, czaple siwe, nurogęsi, kormorany oraz setki jak nie tysiące gęsi.

 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
puchacz235
łabędź
punkty: 10445
* * * * * *
 
dodano: 2020-01-21 21:55
Gratuluję udanej wyprawy. :) 
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Hełmiatka
Czeczotka
Wąsatka
Mysikrólik
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP