Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Pośród ptaków
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Akcja karmnik
 
 
~ Antek_G    |    dodano: 2019-12-05 19:35

 

Pierwszy raz w tym sezonie pojechałem na Akcje karmnik w Miliczu. Obyło się bez żadnych sensacji, ale łapały się dzwońce, bogatki, modraszki, sikory ubogie, mazurki i kowalik. Podobno kiedy mnie jeszcze nie było złapał się dzięcioł duży. No ale w każdym razie mnie się podobało bo w końcu udało mi się zrobić ładne zdjęcie sikorze ubogiej przy zainstalowanym obok stacji karmniku. Wracając zatrzymałem się przy pewnym stawie na którym mój tata kiedy ja byłem na obrączkowaniu obserwował gągoły, kaczkę domową oraz zimorodka, ale wszystko po kolei. Na początku kiedy wysiadłem z samochodu zauważyłem wszędobylskie krzyżówki. Następnie na pomoście tata pokazał mi kaczkę domową. Następnie kiedy przeszedłem większy odcinek drogi dookoła stawu zauważyłem wreszcie upragnione gągoły. Nagle w ich stadzie zauważyłem hełmiatkę . Zupełnie się jej tutaj nie spodziewałem! Ostatni gatunek godny uwagi  świstun który zdaje się chciał wmieszać się w stado krzyżówek.

 

 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Hełmiatka
Czeczotka
Wąsatka
Mysikrólik
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP