Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Pośród ptaków
 
Poleć znajomemu
Drukuj
EDP
 
 
~ Antek_G    |    dodano: 2019-10-10 18:39

 

 

Po raz pierwszy w swoim życiu pojechałem na obserwacje ptaków na tak zwane pola irygacyjne. Obserwacje ptaków zaczęły się przy rzece na której znajdował się pewien cypel. A na cyplu lampy. A na lampach kolejno ustawiły się kormorany! Na jednej lampie oprócz kormorana ustawiła się również czapla siwa. Na jakiejś innej drodze nagle ni stąd ni zowąd usłyszałem skrzeczenie które jak się domyśliłem robiły dwie sójki. Latały w gęstwinie i miały to gdzieś wszyscy mogą je zobaczyć i usłyszeć.

Następnie w gęstwinie krzaków ujrzałem pierwiosnki. Kiedy tak jechałem tak dalej i dalej nagle kątem oka zobaczyłem że coś przemyka przed krzakami. Zatrzymałem się ciekaw czy to kolejne pierwiosnki. Okazało się że to rudzik. Który bardzo chciał żebym zrobił mu zdjęcie i dlatego przysiadł na gałęzi krzaku.

Następnie w powietrzu ujrzałem myszołowa, a na drzewach pierwiosnki. Następnie w trawach zobaczyłem kopciuszki i szczygły. Kiedy wracałem zobaczyłem jeszcze bażanta i rudzika.

 
 
Komentarze ( 3 )
 
 
Ptaszyna
łabędź
punkty: 8483
* * * * * *
 
dodano: 2019-10-11 23:24
Super, to się nazywa produktywne spędzenie weekendu!
 
 
puchacz235
łabędź
punkty: 10445
* * * * * *
 
dodano: 2019-10-12 11:31
Gratuluję udanych obserwacji. :) 
 
 
Antek_G
żuraw
punkty: 3046
* * * *
 
dodano: 2019-10-14 07:43
Bardzo wam dziękuję!:)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Hełmiatka
Czeczotka
Wąsatka
Mysikrólik
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP