Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Pośród ptaków
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Niezwykłe spotkania z dudkami.
 
 
~ Antek_G    |    dodano: 2019-08-26 09:01

Już następny raz w tym roku pojechałem na jedną noc do babci. Najpierw po rozpakowaniu poszedłem  rozejrzeć się za ptakami. Był już wieczór, więc na ptaki nie mogłem za bardzo liczyć. Słyszałem tylko sójkę i widziałem przepiękny zachód słońca. Następnego dnia rano, kiedy wstałem podszedłem do okna, żeby zobaczyć co jest na dworze. A zobaczyłem małe stadko czyży. Szybko pobiegłem po aparat, żeby zrobić im zdjęcie. Kiedy już zrobiłem czyżowi zdjęcie, pobiegłem pokazać je tacie. A kiedy wróciłem na płocie siedział piecuszek! Później kiedy ja i tata ubraliśmy się poszedłem z nim na okoliczne pola i lasy. Na początku zobaczyłem na płocie kopciuszka, a na drutach jaskółki. Następnie usłyszałem stukanie dzięcioła dużego, lecz dostrzegł go dopiero tata na suchym drzewie. Dzięcioł stukał sobie w korę drzewa i niczym się nie przejmował. No prawie niczym bo w końcu odleciał. Później kiedy zawędrowałem na pole gdzie obok siebie pasły się trzy konie wyskoczyła z krzaków sarna (konie na nią popatrzyły jakby była z Marsa:)). Następnie kiedy zawędrowałem na następne pole zobaczyłem przelatującego dudka i na krzaku gąsiorki. Kiedy tata zrobił zdjęcia gąsiorkom poszliśmy na poszukiwanie dudka. Na jednej łączce dudek przylatywał co chwile. Ja i tata zrobiliśmy tam całkiem ładna zdjęcie. Przed wyjazdem do domu zdążyłem jeszcze zrobić zdjęcie modraszce.

 

 
 
Komentarze ( 3 )
 
 
Ptaszyna
łabędź
punkty: 8485
* * * * * *
 
dodano: 2019-08-28 23:23
Dobrze jest mieć możliwość wyjazdu w takie miejsca. Gratuluję dudków.
 
 
puchacz235
łabędź
punkty: 10447
* * * * * *
 
dodano: 2019-09-01 13:22
Super obserwacje. Gratuluję. 
 
 
Antek_G
żuraw
punkty: 3055
* * * *
 
dodano: 2019-09-05 15:14
Dziękuję wam!:-)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Hełmiatka
Czeczotka
Wąsatka
Mysikrólik
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP