Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Pośród ptaków
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Zamek w Mosznej
 
 
~ Antek_G    |    dodano: 2019-06-13 16:11

Moim  zdaniem każda miejscowość w Polsce jest ptasia. Lecz kiedy pojechałem do Krakowa ciekawych gatunków było niewiele. To znaczy było ich dużo, ale żaden nie był wyjątkowy. Za to kiedy wracałem to zatrzymałem się w Mosznej przy zamku. Obok zamku był park do którego się wybrałem. Najpierw zobaczyłem trzy kowaliki, które wesoło skakały po drzewie. Wtem na słupku mój tata dostrzegł pleszkę. Później znowu ją zobaczyłem. Następnie wśród liści tata dostrzegł samca wilgi niestety ja go tam nie zauważyłem. Na szczęście zobaczyłem jak przelatuje z drzewa na drzewo. To była moja pierwsza wilga. Na końcu w gnieździe ujrzałem bociana białego.

 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
puchacz235
łabędź
punkty: 10447
* * * * * *
 
dodano: 2019-06-14 14:11
Udane obserwacje :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Hełmiatka
Czeczotka
Wąsatka
Mysikrólik
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP