Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Pośród ptaków
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Stawy w Borowej
 
 
~ Antek_G    |    dodano: 2019-06-08 16:04
Kolega mojego taty jeździ na rowerze nad stawami w Borowej. Powiedział nam, że widuje tam dużo ptaków. Dlatego pojechałem nad te stawy i jak widać było warto. Na początku kiedy dojeżdżałem do pierwszego stawu, na którym było większość ptaków, które widziałem, zobaczyłem dużo kopciuszków. Na tym stawie na pierwszy rzut oka głównie było widać łyski. Później kiedy się dobrze przypatrzyło, to zobaczyło się również perkozy dwuczube, a wprawne oko spostrzegło też czernice i krzyżówki. Po brzegu spacerowały sobie pliszki siwe. Na sąsiednim stawie były łabędzie nieme oraz krzyżówki. Na następnym stawie  ujrzałem czernice, łyski i krzyżówki z młodymi, a daleko na drzewie dzięcioła czarnego. Później wróciłem do pierwszego stawu i znalazłem nad nim bardzo duże pióro i zobaczyłem perkozy rdzawoszyje.
 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Hełmiatka
Czeczotka
Wąsatka
Mysikrólik
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP